Ümran Beyza YARAN

Özel Antalya Koleji mezunudur.

2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünü bitirdi.

2003 Yılında SM Mali Müşavir ünvanı aldı.

Muhasebe denetimi, finansal raporlama ve İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku üzerine uzmanlaşmıştır.

Bahçeşehir Üniversitesi’nce düzenlenen İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku Uzmanlığı eğitimlerinde başarılı olarak; “İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku Uzmanlığı Sertifikası” almıştır.

Bağımsız olarak mesleki faaliyetine Tekirdağ Çorlu’da devam etmektedir.

Olga SEVİKER

Ukrayna, Odessa Ulusal Üniversitesi Hukuk Akademisi, Uluslararası Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

İleri düzeyde Türkçe, İngilizce, Rusça ve Ukraynaca bilen Olga SEVIKER; şirket kuruluşları, uluslararası ticari işlemler ve uluslararası hukuk Rus Masası konularında tecrübelidir.

Mustafa YARAN

İskenderun İstiklal Makzume Anadolu Lisesi mezunudur.

1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünü bitirdi.

2002 yılında SM Mali Müşavir ünvanı aldı.

2004 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından açılan sınavlarda başarı göstererek Turizm Enformasyon Memurluğu belgesi aldı.

Eylül 1995-Aralık 2005 tarihleri arasında HEDEF Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi’nde çalıştı.

Ocak 2006 tarihinden bu yana bağımsız olarak mesleki faaliyetine İzmir’de devam etmektedir.

2013 yılında, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurulu tarafından; Şirketler, Kooperatifler, Sermaye Piyasası, Bankacılık, Sigortacılık ve Özel Emeklilik alanlarında “Bağımsız Denetçi” olarak yetkilendirilmiştir.

İbrahim Yaran ve Serkan Üstün ile birlikte hazırladıkları “Serbest Bölge Uygulamaları” adı ile yayımlanmış bir kitabı bulunmaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi’nce düzenlenen İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku Uzmanlığı eğitimlerinde başarılı olarak; “İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku Uzmanlığı Sertifikası” almıştır.

İngilizce bilen Mustafa Yaran, evli ve iki çocuk babasıdır.

Av. M. Hilmi SEVİKER

M. Hilmi Seviker İzmir’in önde gelen liselerinden İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun olduktan sonra, hukuk eğitimini İstanbul Bilgi Üniversite’sinde tam burslu olarak tamamlamıştır.

2007-2008 yıllarında Hollanda’nın önde gelen üniversitelerinden olan Maastricht Üniversitesi’nde Avrupa Birliği Hukuku üzerine eğitim görmüştür. Gerek eğitim hayatında gerekse sonrasında Türkiye’nin en önde gelen hukuk bürolarında staj yapmıştır. 2010 yılından itibaren İzmir Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık mesleğine devam etmektedir.

Sözleşmeler hukuku, uluslararası ticaret, şirketler hukuku, alacak tahsilatı, iş hukuku, iş ve trafik kazaları, aile hukuku konularında uzmandır.

M. Hilmi Seviker aktif ve düzenli olarak uluslararası bağlantılı yerli ve yabancı şahıs ve şirketlere danışmanlık yapmaktadır. Bu kapsamda yabancı firmaları Türkiye sınırları içerisinde temsil ettiği gibi Türk firmaları yurt dışında temsil etmiş ve etmektedir. Yurt dışındaki hukuki meseleler ilgili ülkede işbirliği içinde bulunduğu partner hukuk büroları vasıtasıyla yürütülmektedir. Kendisi yerli müvekkillerinin yurt dışındaki hukuksal sorunlarıyla ilgili olarak özellikle de alacak tahsilatı noktasında birçok kez yurt dışında bulunmuştur. Bu sayede seçkin ve itibarlı müvekkillerle çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

Remzi ZENGİN

Denizli Lisesi mezunudur.

1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünü bitirdi.

2005 yılında SMMM ünvanı aldı.

2014 yılında, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurulu tarafından; Şirketler, Kooperatifler, Sermaye Piyasası, Bankacılık, Sigortacılık ve Özel Emeklilik alanlarında “Bağımsız Denetçi” olarak yetkilendirilmiştir.

Mesleki faaliyetine bağımsız olarak İzmir’de devam etmektedir.

Şirket İçi Verimlilik ve Performans Denetimleri, Şirket Birleşmeleri & Devralmaları & Tasfiyeleri & Yapılandırılmaları, Ana Sözleşmelerinin Tanzim ve Tadilleri, Genel Kurul Toplantılarının Koordinasyonu, Vakıf ve Derneklerin Denetimi ve Bütçelemesi, Uluslararası Finansal Raporlama Sistemleri üzerine uzmanlaşmıştır.